Shyiíng masáž - tajemství východu

Vyprodáno

Shyíng masáž je tajemná masážní praktika z dalekého východu, která dokáže povzbudit všechny smysly člověka a otevřít tak nový pohled na svět. Tato metoda dokáže nabídnout klientům naprostou pohodu a klid. Shyiíng masáže se praktikují již od roku 4968 př.n.l. a patří mezi ty nejlepší na celé Zemi. Naše škola má jedinečné právo, jako jediná na Zemi tuto moudrost předávat dále. A proto Vám nabízíme certifikovaný kvalifikační kurzy v rozsahu 3 hodin, případně další vzdělávání v rozsahu i celého ročního studia.

Během našeho kurzu se naučíte kompletně pečovat o všechny vlastnosti lidského těla a i duše. V rámci kurzu Vás čeká výuka základů anatomie - vždy na živém modelu, který si každý klient přivádí sám. Model certifikát nezíská, ale díky příplatku se do kurzu může zapojit aktivně a absolvovat tak se svým přítelem či kamarádem kurz také.

Podmínky: nutností je, aby každý účastník kurzu byl již na určitém duševním vývoji. Kurz není určen pro lidi, kteří nejsou schopni akceptovat základní prvky lidského těla. Pokud nejste schopni se dotýkat cizího těla, tak pro Vás rozhodně kurz není vhodný. Tento kurz není vhodné také kupovat jako dárek či podobnou aktivitu, akortá s tím člověka i lektora dostáváte do komunikační bariéry a z kurzu je spíše jen společenské setkání.

Forma kurzu: individuální s vlastním modelem. Kurz začíná ukázkou masážních prostředků a následně probíhá výuka na samotném těle modela. Student má možnost se naučit Shyiíng tahům a stejnojmenému baňkování.

800,00 Kč

Termíny na kurzy: