Masáž celého těla a zádového komplexu

Vyprodáno

Masáž celého těla je asi tím nejzajímavějším a nelepším zážitkem, který si každý může dopřát v nějakém luxusním a drahém wellness centru, ale proč se nenaučit masážní tahy a neužívat si relaxace doma? Je to tak jednoduché. Stačí si jen zakoupit kurz a přihlásit se na vybraný termín a naučit se zajímavou a velice příjemnou masážní techniku, která je tady od nepaměti.

Během našeho kurzu se naučíte kompletně pečovat o Vaše anebo partnerova záda. V rámci kurzu na Vás čeká výuka základů anatomie - os a musculus, ukázka důležitých cviků na páteř, tlaková masáž páteře, základy baňkování a základy reflexologie. Masáž zad se tak může stát prostředkem, který nám může pomoci se vzepřít nemilosrdnému návalu práce a stresu díky němuž nám často zatuhne trapézový sval. Masáž je řečí doteku, jenž je každému člověku srozumitelná a můžeme jí využít k utišení, odbourání bolesti a i k uklidnění. Lidé si velice často stěžují na bolesti zad, migrény apod., ale nevědí, jak si mohou pomoci a právě proto jsme si pro Vás připravili náš specifikovaný kurz, který je otevřený i široké veřejnosti - nejenom profesionálním masérům, ale i právě Vám.

Forma kurzu: skupinová s min. počtem 4 účastníků a maximálním počtem 6 účastníků. Kurz je rozdělen na teoretickou a praktickou část s nácvikem na účastnících kurzu - nikoliv na modelu. Tento kurz je rozdělen na dvě čáti a to na "masáž zádového komplexu", který trvá 3 hodiny a na "masáž celého těla", který trvá 4 hodiny.

Certifikát: kurz je zakončený certifikátem.

1 600,00 Kč

Termíny na kurzy: