Kurz fotografování pro začátečníky

Vyprodáno

Chcete se naučit pracovat s digitální zrcadlovkou anebo s kompaktem? Netušíte, jak správně nastavit určitá rozhraní Vašeho fotoaparátu? Chcete fotografovat jako profesionál? Radi Vám tuto možnost nabídneme. V našem kurzu se zkušeným lektorem se naučíte vše potřebné. Náš kurz je otevřen pro začátečníky, ale i mírně pokročilé osoby. Nebráníme se dokonce ani osobám mladších 15 let. Kurz je oficiálně otevřen všem od 12 do xx let. Během kurzu se naučíte různé úpravy fotografií, vysvětlíme Vám základy o nastavení fotoaparátu, a budete mít možnost se učit přímo v terénu. Kurz je hodně interaktivní a je složen z teorie i s praxe. V případě nepříznivého počasí se bude kurz odehrávat jen v prostorách učebny.

Certifikát: absolvent kurzu získá osvědčení o absolvování.

Podmínky: rezervace termínu je závazná a nelze jí měnit. Na kurz je nutné přijít s vlastním fotoaparátem a minimálně 15 minut před začátkem kurzu.

Obsazenost: kurz je tvořen vždy pro maximální počet 6 osob. V případě, že se kurz nezaplní (min. počet jsou 4 osoby, pokud se kurz nezaplní ani minimálním počtem účastníků, tak se celá výuka přesunuje na následující týden).

2 300,00 Kč

Termíny na kurzy: