KaveNek - tableta plná energie (1 ks)

Vyprodáno

Kavenek - zázrak z Jižní Ameriky

KaveNek je vynikající tableta, která je plná energie. A je vhodná pro muže i pro ženy od 12 let. Jedná se o doplněk stravy, a proto nelze během užívání tablet zapomínat na pravidelnou stravu. Pokud trvpíte nadváhou anebo gastroenterologickými potížemi, tak je nutno ještě toto konzultovat v naší poradně, která je v rámci on-line poradenství zdarma.

Užívání tablety, indikace a kontraindikace:

KaveNek se užívá jednou za den, jedna tableta a to vždy mezi 9 až 11 hodinou. V případě, že budete tabletu užívat v jiný harmonogram, taj Vám dokáže narušit Váš spánek, který je potřebný pro regeneraci člověka. V případě správného a doporučeného užívání tablet se u jedince zvyšuje hladina energie zhruba o 60 %. Další indikací tohoto doplňku je příjemný pocit - psychická regenerace, zesílení a prodloužení erekce. A v případě kombinace s tantrickou akupunturou lze dosáhnout i prodlouže

Po pravidelným užívání těchto tablet se zvyšuje energie v lidském těle a může se dostavit i příjemný pocit či zesílení erekce. Tabletu nemohou užívat osoby mladší 15 let.

KaveNek se využívá také k léčbě hormonálních problémů a to jak u žen, tak i u mužů, jedná se o přírodní produkt, který nezpůsobuje návyk ani rezistenci.

Kontraindikace: Kardiovaskulární potíže


250,00 Kč