Johnson's Baby Oil & Aloe Vera - tělový olej

Vyprodáno

Johnson's® Baby olej s Aloe Vera, speciálně vyvinutý pro pokožku novorozenců, vytváří na kůži tenkou ochrannou bariéru, která pomáhá zabraňovat vysušování pleti. Obohacen o zklidňující Aloe Vera. Zanechává pokožku jemnou a vláčnou. Hypoalergenní, dermatologicky testováno.

Podrobný popis výrobku JOHNSONS Baby olej s aloe vera 200 ml

Johnson's® Baby olej s Aloe vera je speciálně vyvinutý pro jemnou pokožku novorozenců, která je na ztrátu vlhkosti náchylnější než pokožka dospělých. Vysušená pokožka pak reaguje citlivě, loupáním a zdrsněním své svrchní vrstvy. Johnson's® Baby olej s aloe vera obsahuje čistý minerální olej, který vytváří na kůži tenkou ochrannou vrstvu a uzavírá v ní více než dvojnásobek vlhkosti oproti běžnému dětskému tělovému mléku. Je obohacen o aloe vera, které je známé pro své zklidňující vlastnosti. Pokožka zůstává jemná a vláčná. Hypoalergenní, dermatologicky testovaný. Ideální pro dětskou masáž.

Jak ho používat?

Po koupeli si nalijte malé množství oleje do dlaní a třete je o sebe, aby se olej zahřál. Poté naneste olej v tenké vrstvě na vlhkou kůži a jemně osušte ručníkem.


56,00 Kč