Bio voda z léčivé pyramidy - 1,5 l.

Vyprodáno

Tajemství pyramid není stále rozluštěno, víme jen to, že tyto obrovské kolosy nepostavil žádný faraon ani otrok - fyzicky by to totiž nikdo nemohl zvládnout. I největší jeřáb na světě měl při rekonstrukci přesunu jednoho bloku značné potíže, natož by jej přesunovalo tisíce otroků a s tím detailem, že v Egyptě se žádný otroci nenacházeli.

Pyramidy však nejsou jen obrovské stavby, ale lze jej díky své rekonstrukci a úžasnému tvaru využívat jako tvarové zářiče, které z vesmíru stahují energii, a tu poté předávají lidem anebo potřebným předmětům. To věděli již starověcí králové, kteří se dožívali vysokého věku.

Mezi nejlepší artikl, který patří do energeticky nabitých prvků pyramid patří - voda. V případě, že ponecháte vodu v určitém nožství a určitý čas (nevyzrazujeme z důvodu firemního tajemství) pod pyramidou, tak tekutina získá více molekul a obohatí se o určité prvky, které pozitivně působí na organismus člověka.

Indikace:

Gastroenterologické potíže, kardiovaskulární potíže, problémy s klouby/šlachami, artroza, chudokrevnost, nádory, karcinom, krvetvorba, diabetes, záněty, únava, motolice, pálení žáhy, průjem, zácpa, necrosperma, mykozy, menstruační potíže, imunita, vyčerpanost a další.

Kontraindikace nejsou žádné. Bio voda z léčivé pyramidy se dodává k okamžitému použití a je nutné jí spotřebovat nejdéle do jednoho týdne. Po 14 denní kůře budete pociťovat v těle silnou vlnu energie. V opačném případě se jedná o efekt detoxikace organismu a náběh bude trvat delší dobu, z důvodu moc velkého zanesení organismu.


100,00 Kč