On-line vzdělávání s certifikátem ...

Jak získat heslo do systému ?

Přístup do systému získate úplně jednoduše, stačí zaplatit a vyplnit níže uvedený formulář, vyčkáte než Vám zašleme vstupní údaje a máte možnost se po dobu jednoho měsíce vzdělávat. Záleží jen na Vás, kolik kurzů si objednáte. Studovat můžete samozřejmě za měsíční členství více kurzů, ale jen ze zaplaceného počtu Vám zašleme certifikát, který se automaticky zařadí do databáze. Některé on-line kurzy jsou zdarma ale bez certifikátu. Webináře naleznete zde anebo na našem profilu na Facebooku.

Nemáte čas chodit po kurzech a i přesto se chcete dále vzdělávat? On-line studium aneb také Webináře jsou v současné době v kurzu a stále se dostávají do popředí, a kdo se v současné době nevzdělává on-line, tak jakoby vůbec nebyl součástí systému. Naše organizace Vám nabízí možnost získat certifikát z velice zajímavých kurzů. Certifikáty z on-line vzdělávání nejsou nijak odlišné od ostatních - v případě zájmu si jen můžete požádat o zaslání tištěného certifikátu, který je pro zaměstnavatele více reálnější. Jako bonus ještě získáte registraci v našem systému, kde si může každý zaměstnavatel ověřit pravost. 


Chci studovat on-line a mám zaplaceno !!Pojďte si vybrat svůj kurz ...

Programátor WordPressu

Chcete se naučit programovat ve WordPressu? Chcete získat uznání ve své stávající práci anebo se jen naučit něco nového? Během krátké chvíle se můžete moderní metodou vzdělávání stát programátorem.

Pedagogická rizika

Jste pedagog anebo právě končíte školu, či se rozhodujete o vysoké škole a netušíte, co na Vás v praxi bude čekat? Nevadí, stačí si projít naším kurzem a dozvíte se samé zajímavé věci, na které si dát pozor. Bude zde dokonce umístěn i seznam škol, kam není radno nastupovat do práce.

Preventista kriminality - drogy

Chcete se stát preventistou kriminality se zaměřením na drogovou scénu? Tento kurz je vynikajícím doplňkem pro pedagogy, lektory, ale i pro obyčejné lidi z řad veřejnosti, kteří touží po tom se naučit něco nového.

První pomoc pro laiky

Téměř každému se určitě někdy v životě stalo, že musel poskytnout základní první pomoc anebo alespoň zavolat ZZS. Pokud ne, tak neházejte flintu do žita. Tento kurz z rukou zdravotnického záchranáře s praxí u ZZS Vám vysvětlí, jak máte postupovat.

Základy Microsoft Office Word

Potřebujete do práce certifikát, že umíte pracovat s Microsoft Office Word? Anebo se jen chcete naučit něco nového? Pojďte se naučit s námi programovat.

Google Education Apps

Chcete žít v 21. století? Chcete pracovat moderním způsobem? Vedete firmu, pracujete v instituci anebo jste v důchodu a opravdu Vás láká umět pracovat moderním způsobem? Kvalifikační kurz s certifikátem Google Education Apps je specifický kurz, který Vás vše naučí během chvilky.

Reflexologie pro začátečníky

Tento kurz je určen pro všechny, co se chtějí dále vzdělávat, pro všechny, kteří chtějí rozvíjet svou mysl i svého ducha. Naučte se metodu starou více jak 6 000 let z pohodlí Vašeho domova.

Preventista Sextingu

Chcete se stát preventistou primárně patologických jevů ve společnosti se zaměřením na kyberšikanu a sexting? A nechce se Vám vysedávat někde na dlouhé přednášce anebo jen na to nemáte čas? Tento kurz je přímo postaven na míru pedagogům, managementu anebo lektorům.

Preventista požární ochrany

Preventista požární ochrany je specificky navržený kurz, který Vás připraví do praxe. Díky tomuto kurzu budete moci bez problémů vzdělávat další lidi anebo vyučovat předměty na školách, které s bezpečností pracují.

Diazepam - aplikace per rectum

Tento specifický kurz je zaměřený na urgentní první pomoc v rámci aplikace diazepamu per rectum anebo také pro laiky přeloženo - vložení čípku diazepamu do recta/konečníku. Kurz je vhodný pro pedagogy, vychovatele, pečovatele, ale i pro maminky a tatínky.

Základy Microsoft Office Excel a grafy

Chcete se naučit programovat v Microsoft Office Excel? Chcete umět vytvářet grafy? Není nic jednoduššího než se přihlásit na náš on-line kurz.

Základy Hackingu I. - TeamViewer

Chcete se naučit základy hackingu? Hacking však není jen o tom napadat někomu sítě a dostávat se do zákázaných míst. Hacking je hlavně o tom, jak si zabezpečit svůj vlastní/firemní počítač proti případným útokům. Na tomto kurzu uvidíte, jak je možné ovládat počítač na dálku a jak s ním pracovat.