Internetový obchod

Pedagogická rizika: Kde dělají pedagogové a rodiče chyby

Jste pedagog anebo máte doma dospívající chlapce či dívku? A nejste si 100% jisti, kde můžete dělat chyby? Pokud ano, tak právě tento kurz je určen pro Vás. Je určen pro pedagogy a rodiče, kteří chybují anebo vědí o tom, že chybovat mohou. Pro dokonalé bytosti, které nikdy nechybují není kurz určen. Během tohoto kurzu budete mít možnost se seznámit se základními prvky, které se objevují u dospívajících jedinců, a které je mohou nějakým způsobem trápit. Pokud se jim však nebudeme věnovat anebo je budeme cíleně přehlížet, tak může vzniknout velký problém.

299,00 Kč

Dopravní příprava pro řidiče ZZS

Chcete se stát řidičem u zdravotní záchranné služby a netušíte, co na Vás čeká? Není nic jednodušší než si projít naším kurzem a připravit se na přijímací řízení k jakékoliv zdravotnické záchranné službě. A to i přesto, že je tento kurz zaměřen výhradně na Prahu. Stačí se jen začíst do našeho textu a všímat si každého detailu. V první řadě je důležité vědět s čím budete během přijímacího řízení jezdit. Určitě Vám tedy nezapůjčí několika milionovou záchranku, ale projedete se Prahou (Holešovice, Letná) obyčejným tranzitním vozem.

2 999,00 Kč

Preventista požární ochrany

Nejste si jisti požární ochranou anebo se chcete jen proškolit v rámci prevence či se chystáte učit předměty vztahující se k tomuto kurzu? Pokud ano, tak není nic lehčího než si splnit tento kurz, který můžete studovat z pohodlí domova. Vzdělávate se můžete dle libosti a podle Vašeho volného času - členství trvá maximálně jeden měsíc. Absolvent tohoto on-line kurzu zná základní legislativu vztahující se k problematice požádní ochrany, zná rozdělení záchranných jednotek požárního sboru, dokáže nahlásit požár či poskytnou kvalifikovanou první pomoc a zná rozdělení typů požárů. V rámci tohoto kurzu nemá problém následně poté vyučovat anebo dále informovat veřejnost o požární ochraně.

599,00 Kč

Programátor webových stránek

Chcete se naučit programovat webové stránky tou nejednodušší metodou a přitom si vydělat hodně peněz anebo jen tvořit weby pro Vaši zábavu? Pokud ano, tak pojďme společně studovat náš specifický kurz, který je zaměřený právě tímto směrem. Během krátké chvíle budete mít možnost se stát programátorem webových stránek, a poté záleží jen na Vás, co si z toho odnesete a jaká bude Vaše kreativita. Každý programátor webových stránek musí mít trochu výtvarné cítění, aby se mu podařilo vytvořit dokonalý web, který člověka opravdu zaujme. Na rovinu zde říkám, že samotné vytvoření webu pomocí určitých šablon, které najdete na webu není zas tak složité, ale jde spíše o delší specifika, která jsou již náročná.

599,00 Kč

Základy Excelu

Potřebujete umět základy Excelu? Tlačí na Vás v práci, že se musíte stále vzdělávat? Anebo jen chcete vědět něco sami a vzdělávání je pro Vás to nejlepší? V rámci našeho kurzu se pomocí moderního vzdělávání budete učit z pohodlí svého domova anebo z kanceláře. V tomto kurzu se naučíte základy Microsoft Office Excel.

99,00 Kč

Základy Wordu

Chcete se naučit ve Wordu anebo je to Vaše pracovní povinnost se dále vzdělávat? Rádi Vám v tomto pomůžeme. Díky našemu on-line vzdělávání máte možnost získat prestižní certifikát ze základů Microsoft Office Word. Během našeho kurzu se naučíte základům Wordu a certifikát Vám otevře dveře třeba k jiné pracovní pozici. Absolvent kurzu je schopen aplikovat text v rámci programu, vkládat a upravovat obtékání obrázků, upravovat záhlaví a zápatí. Je také schopen používat WordArt či smartArt.

199,00 Kč

Programátorem Wordpressu

WordPress patří mezi staro-nové programovací jazyky, které svému uživateli zaručují klidné a téměř finančně nenáročné pracovní prostředí. Během našeho kurzu budete mít možnost se v rozsahu jednoho měsíce stát programátorem WordPressu a to z pohodlí domova anebo z Vaší kanceláře. Náš lektor Vás provede díky prezentaci základními kroky a ukáže Vám, jak si naprogramovat zdarma své webové stránky anebo si vytvořit e-shop.

499,00 Kč

Němčina pro děti, pro naprosté začátečníky

Doučování anebo také výuka německého jazyka pro děti a dospívající vě věku od 8 do 15 let je individuální formou u lektora doma, případně u Vás doma s doplatkem 250 Kč za dopravu. Cena je vždy uvedena za 60 minut. Vyučuje se něměcký jazyk od začátku, tak aby bylo dosáhnuto dokonalosti výuky. Vyučuje vždy vysokoškolsky vzdělaný lektor, který studoval německý jazyk anebo pobýval v Německu.

350,00 Kč

Kurz večerního fotografování Prahy

Chcete se naučit fotografovat noční Prahu? Netušíte, jak správně nastavit fotoaparát a jaká pravidla je nutné dodržovat? V našem kurzu máte šanci se vše naučit pod rukama profesionálního fotografa s dlouholetou praxí v ČR i v zahraničí. V našem kurzu se naučíte správně exponovat, volit správnou denní dobu a nastavit správně svůj fotoaparát. Náš kurz je otevřený pro začátečníky anebo mírně pokročilé osoby. Stačí mít vhodný fotoaparát - mimo mobilní telefon. Před fotografováním vám lektor vysvětlí základní pravidla pro samotné fotografování a pro práci na PC. Ukáže a vysvětlí vám, jak dosáhnout výborného výsledku. Certifikát: absolvent kurzu získává osvědčení o absolvování. Podmínky: kurz je otevřen pro osoby od 12 do xx let. Osoby mladší 18 let musí být v doprovodu dospělé osoby anebo musí mít podepsaný souhlas o možnosti účastnit se kurzu. Každý účastník musí mít vlastní fotoaparát (s manuálním režimem min. M) s nabitou baterií a stativem. Na kurz je nutné se dostavit včas. Kurz je pořádán při minimálním počtu 5 účastníků. Rezervace termínu je závazná a nelze termín změnit.

1 500,00 Kč

Kurz fotografování pro začátečníky

Chcete se naučit pracovat s digitální zrcadlovkou anebo s kompaktem? Netušíte, jak správně nastavit určitá rozhraní Vašeho fotoaparátu? Chcete fotografovat jako profesionál? Radi Vám tuto možnost nabídneme. V našem kurzu se zkušeným lektorem se naučíte vše potřebné. Náš kurz je otevřen pro začátečníky, ale i mírně pokročilé osoby. Nebráníme se dokonce ani osobám mladších 15 let. Kurz je oficiálně otevřen všem od 12 do xx let. Během kurzu se naučíte různé úpravy fotografií, vysvětlíme Vám základy o nastavení fotoaparátu, a budete mít možnost se učit přímo v terénu. Kurz je hodně interaktivní a je složen z teorie i s praxe. V případě nepříznivého počasí se bude kurz odehrávat jen v prostorách učebny. Certifikát: absolvent kurzu získá osvědčení o absolvování. Podmínky: rezervace termínu je závazná a nelze jí měnit. Na kurz je nutné přijít s vlastním fotoaparátem a minimálně 15 minut před začátkem kurzu. Obsazenost: kurz je tvořen vždy pro maximální počet 6 osob. V případě, že se kurz nezaplní (min. počet jsou 4 osoby, pokud se kurz nezaplní ani minimálním počtem účastníků, tak se celá výuka přesunuje na následující týden).

2 300,00 Kč

Preventista primárně patologických jevů ve společnosti - sociální sítě

Tento kurz je vhodný pro pedagogy vyučující informatiku anebo občanskou nauku. Absolvent je schopen pracovat s informacemi na sociálních sítích, dokáže upozorňovat děti a dospívající na potencionální hrozby, dokáže vyhledávat tzv. "fake" účty. Zná pojmy, jako je kyberšikana, kyberstalking, sexting a dokáže komunikovat o sociálních sítích s dospívajícími jedinci. Vytváří pro školu jakýsi ochraný prvek. Absolvent kurzu dokáže také využít Facebookového profilu, jako výukové pomůcky anebo v rámci prevence a kontrolingu, který je velice důležitý, hlavně tedy v rámci rodičů. Tento kurz je samozřejmě otevřen i rodičům z řad veřejnosti, policistům, studentům a dalším osobám, které projeví zájem o vzdělávání v tomto oboru. Certifikát: absolvent kurzu získává osvědčení o absolvování. Forma: prezenční pro pedagogy a pracovníky různých organizací, které pracují s dětmi a mládeží. Cena je uvedena za pedaoga a kurz bude pořádán při minimálním počtu 15 účastníků.

450,00 Kč

Preventista DarkWebu - pro pedagogy

Tento kurz je určen převážně pro všechny pedagogy, kteří vyučují občanskou nauku a informatiku anebo pro primární preventisty, studenty policejních akademií apod. Samozřejmě je vhodný i pro zájemce z řad veřejnosti. Díky tomuto kurzu dostanete náhled na to, že člověk ve své podstatě využívá z internetu jen 4% a zbytek je jen pro velice zkušené uživatele. Profil: absolvent kurzu je schopen se orientovat v legislativě ČR vztahující se k užívání IT. Dále je schopen rozpoznat primárně patologické jevy, které mohou ovlivnit psychiku uživatele/dítěte. Orientuje se ve struktuře internetu. Zná pojmy, jako Cloud systém, Dark Web, Deep Web, Tood Web a klasický web. Dokáže rozpoznat rozdíl mezi klasickým videem a podprahovým, který může ovlivnit psychiku jedince. Certifikát: každý absolvent kurzu získává osvědčení o účasti na kurzu. Forma: prezenční pro školy a instituce, cena je uvedena za jednoho pedagoga/rodiče. Kurz bude pořádán při minimálním počtu 10 osob.

500,00 Kč

Základy podnikání a správa E-shopu

Tento kurz je určen pro všechny jedince, kteří si chtějí založit e-shop a podnikat skrze internet. Ve své podstatě je tento kurz otevřen všem uživatelům a jelikož v našem právním řádu může podnikat i dospívající jedinec, tak je tento kurz opět otevřen i pro dospívající. Kurz je tedy určen pro muže i ženy od 12 do xx let. Profil: absolvent kurzu je schopen se orientovat v legislativě ČR vztahující se k podnikání, je schopen si vybrat možnost podnikání a založit si e-shop a dále se orientuje v editaci e-shopu. Dokáže si vyřídit základní věci na úřadech. Certifikát: každý absolvent kurzu získá osvědčení o účasti na kurzu. Forma: individuální přístup

3 500,00 Kč

Základy webových stránek

ento kurz je určen všem zájemcům z řad veřejnosti. Pro účast na kurzu není potřeba znát nějaký programovací jazyk, postačí Vám jen umět základy počítačů. Kurz s názevem "Základy webových stránek" je otevřen všem zájemcům od 12 do XX let. Forma kurzu: individuální výuka Pomůcky: na kurz je nutno si přinést svůj počítač (notebook) a další potřebné pomůcky, které uplatníte v rámci výuky. Kde: v našich přednáškových prostorách. Naučíte se vytvářet weby/e-shopy v HTML, DHTML a také v generovatelných stránkách jako je Webnode apod.

2 500,00 Kč

Základy počítačů

Jste senior anebo dospělák a neumíte moc či vůbec zacházet s počítačem? Nevadí, u nás se vše potřebné naučíte a dokonce Vás seznámíme i s potencionálním nebezpečím, které na Vás může číhat v rámci internetových stránek. Výuka probíhá nenásilnou formou, dle struktury moderní pedagogiky. Forma kurzu: skupinový kurz s min. počtem účastníků 3 a maximální počtem účastníků 6 - výuka je vždy v malé skupině. Kurz je zakončen certifikátem. Pomůcky: na kurz je nutno si přinést svůj počítač (notebook) a další potřebné pomůcky, které uplatníte v rámci výuky - psací potřeby apod. Kde: v našich přednáškových prostorách.

2 500,00 Kč

Reiki - 1. až 4. stupeň (zasvěcení na dálku)

Tradiční metoda Reiki je nejuznávanější metodou alternativní medicíny, která spočívá v pokládání dlaní skrze proudící univerzální (Rei) energii (Ki). touto metodou nelze nikomu uškodit anebo způsobit nějaké závažné či drobné onemocnění. Příjemce si na podvědomé úrovni bere přesně tolik energie, kolik potřebuje. Reiki je vhodnou metodou pro každého. K získání schopnosti pracovat s Reiki energií slouží tzv. zasvěcení, kdy dochází k obnovení energetických drah, jenž se nacházejí u každého člověka - podobnou schopnost mají děti do 12 let, teprve později vlivem doby ztrácejí sílu a začíná je ovládat materialismus. Tento systém se využívá i v rámci čínského cvičení "Shyiíngsútry". Podmínky: tento kurz není omezen ani věkově ani jinou formou. Je o tevřen všem zájemcům, kteří chtějí získat možnost využívat část alternativní medicíny. Forma kurzu: první až čtvrtý stupeň probíhá formou zasvěcení na dálku. Po předem vybraném čase a datu působí mistr Reiki z Číny na vybranné jedince, kterým předává vnitřní energii. Certifikát: každý účastník kurzu získá po svém zasvěcení certifikát o splnění podmínek.

0,00 Kč

Shyiíng masáž - tajemství východu

Shyíng masáž je tajemná masážní praktika z dalekého východu, která dokáže povzbudit všechny smysly člověka a otevřít tak nový pohled na svět. Tato metoda dokáže nabídnout klientům naprostou pohodu a klid. Shyiíng masáže se praktikují již od roku 4968 př.n.l. a patří mezi ty nejlepší na celé Zemi. Naše škola má jedinečné právo, jako jediná na Zemi tuto moudrost předávat dále. A proto Vám nabízíme certifikovaný kvalifikační kurzy v rozsahu 3 hodin, případně další vzdělávání v rozsahu i celého ročního studia. Během našeho kurzu se naučíte kompletně pečovat o všechny vlastnosti lidského těla a i duše. V rámci kurzu Vás čeká výuka základů anatomie - vždy na živém modelu, který si každý klient přivádí sám. Model certifikát nezíská, ale díky příplatku se do kurzu může zapojit aktivně a absolvovat tak se svým přítelem či kamarádem kurz také. Podmínky: nutností je, aby každý účastník kurzu byl již na určitém duševním vývoji. Kurz není určen pro lidi, kteří nejsou schopni akceptovat základní prvky lidského těla. Pokud nejste schopni se dotýkat cizího těla, tak pro Vás rozhodně kurz není vhodný. Tento kurz není vhodné také kupovat jako dárek či podobnou aktivitu, akortá s tím člověka i lektora dostáváte do komunikační bariéry a z kurzu je spíše jen společenské setkání. Forma kurzu: individuální s vlastním modelem. Kurz začíná ukázkou masážních prostředků a následně probíhá výuka na samotném těle modela. Student má možnost se naučit Shyiíng tahům a stejnojmenému baňkování.

800,00 Kč

Masáž celého těla a zádového komplexu

Masáž celého těla je asi tím nejzajímavějším a nelepším zážitkem, který si každý může dopřát v nějakém luxusním a drahém wellness centru, ale proč se nenaučit masážní tahy a neužívat si relaxace doma? Je to tak jednoduché. Stačí si jen zakoupit kurz a přihlásit se na vybraný termín a naučit se zajímavou a velice příjemnou masážní techniku, která je tady od nepaměti. Během našeho kurzu se naučíte kompletně pečovat o Vaše anebo partnerova záda. V rámci kurzu na Vás čeká výuka základů anatomie - os a musculus, ukázka důležitých cviků na páteř, tlaková masáž páteře, základy baňkování a základy reflexologie. Masáž zad se tak může stát prostředkem, který nám může pomoci se vzepřít nemilosrdnému návalu práce a stresu díky němuž nám často zatuhne trapézový sval. Masáž je řečí doteku, jenž je každému člověku srozumitelná a můžeme jí využít k utišení, odbourání bolesti a i k uklidnění. Lidé si velice často stěžují na bolesti zad, migrény apod., ale nevědí, jak si mohou pomoci a právě proto jsme si pro Vás připravili náš specifikovaný kurz, který je otevřený i široké veřejnosti - nejenom profesionálním masérům, ale i právě Vám. Forma kurzu: skupinová s min. počtem 4 účastníků a maximálním počtem 6 účastníků. Kurz je rozdělen na teoretickou a praktickou část s nácvikem na účastnících kurzu - nikoliv na modelu. Tento kurz je rozdělen na dvě čáti a to na "masáž zádového komplexu", který trvá 3 hodiny a na "masáž celého těla", který trvá 4 hodiny. Certifikát: kurz je zakončený certifikátem.

1 600,00 Kč

Baňkování dle TCLM a Gua Sha

Baňkování jako takové tvoří základ pro léčebné metody pocházející z tradiční čínské lidové medicíny podobně, jako je akupunktura anebo akupresura. Baňkování se nechá v rámci TCLM kombinovat i s dalšími metodami, jako je třeba Gua Sha, wu then anebo qi gong. Tato metoda pracuje v rámci meridiánových bodů, jenž stabilizují systém těla a dokáží příjemně odbourat jednak rozhození těla, svalů i mysli, tak i sezoní onemocnění. V tradiční čínské lidové medicíně se využívají baňky anebo také baňkování při bolestech pohybového aparátu, ale i k mírnění vnitřních potíží - i psychických. Účinek baňkování se zvyšuje přikládáním baněk na oblasti meridiánových bodů a následnému pohybu. Každá baňka by měla být přisáta jen určitou dobu, jakmile baňky necháte na místě déle, tak mohou klientům způsobit velké problémy. Forma kurzu: skupinová, maximální počet účastníků je 6. Kurz je zakončený certifikátem pro baňkování dle TCLM a pro masáž Gua Sha.

1 600,00 Kč

Sportovní-Neurorehabilitace pro děti a dospívající

Tento kurz je určený primárně pro všechny osoby podnikající v masérské praxi, dále pro rodiče, zdravotníky a i pro pedagogy, kteří mohou svým svěřencům aplikovat terapeutické masáže. Neurorehabilitace pro děti a dospívající je hlavně určená pro děti ve věku od 8 do 14 let, kteří buďto aktivně sportují anebo mají diagnostikováno ADHD, ADD, LMD, Aspergerův syndrom, autismus anebo jsou hednikepovaní. Speciální masážní tahy pomohou jedinci se zklidnit, příjemně zrelaxovat, protáhnout a zregenerovat svaly a mnoho dalšího. Forma kurzu: individuální, nutno si na kurz přivést model k masáži ve věku od 8 do 14 let. Nelze masážní tahy demonstrovat na dospělé osobě. Kurz je rozdělen na dvě části na teoretickou část, která probíhá samostudiem skrze on-line studium a na praktickou část (výuka masáže a praktických tahů). Certifikát: každý účastník kurzu obdrží po absolvování kurzu osvědčení o asbolvování kurzu.

1 500,00 Kč

  E-Zdravotník zotavovacích akcí

  E-Zdravotník zotavovacích akcí (prodej od května 2019) Jezdíte jako zdravotník na tábory, školy v přírodě anebo na lyžáky? Nebaví Vás neustále vypisovat nějaké bláznivé formuláře, které musíte poté archivovat po dobu dvou let? Hoďte úředničinu za hlavu. S naším programem se už nemusíte tolik namáhat. Program Vám vytvoří kartu Vašeho mladého pacienta, předdefinované prvky Vám pomohou zapsat do karty a encyklopedie v systému zase napomůže určit diagnozu. 

  999,00 Kč

  E-zdravotní karta

  Elektronická zdravotní karta pro společnosti, které zajišťují zdravotní dozor na akcích, jedná se o rychlé a efektivní zpracování dat, které můžete archivovat na Vašem počítači anebo na on-line cloudu. Odpadne Vám tak používání klasických záznamových knih. V případě zájmu za doplatek Vám budeme do programu implantovat i Vaše logo. Zakoupením systému získáte i zaškolení v rámci produktu a výhodné správcovství systému. Výjezd technika: 500 Kč/hod. bez dopravy

  3 000,00 Kč

   Vzdělávací systém v Africe

   Velice zajímavá publikace, která byla sepsána s doporučení profesorů Univerzity Karlovy. Tato kniha vypovídá o vzdělávacím systému v celé Africe, zaměřuje se na politiku, náboženství, konkrétné pomoc z Evropy a hlavně na vzdělávání. EAN/ISBN: 9788026308911 Vazba: lepená vazba - paperback Formát: A5 Počet stran: 166 Rok vydání: 2015 Vydání: 1. Jazyk: čeština

   130,00 Kč

   E-kniha: Reflexologie pro začátečníky

   Reflexologie pro začátečníky je vynikající publikace o reflexologii pro naprosté začátečníky, jak název napovídá. Během krátké doby máte možnost díky E-knize se z pohodlí domova naučit základy k TCM. Velikost souboru je 2313 Kb. Knihu, která je zaměřená na začátečníky můžete objednávat skrze e-shop: eshop.librix.eu/produkt/detail/963/reflexologie-pro-zacatecniky

   99,00 Kč

   Reflexologie pro začátečníky

   Reflexologie pro začátečníky je vynikající publikace o reflexologii pro naprosté začátečníky, jak název napovídá. Během krátké doby máte možnost díky E-knize se z pohodlí domova naučit základy k TCM. Velikost souboru je 2313 Kb. Knihu, která je zaměřená na začátečníky můžete objednávat skrze e-shop: eshop.librix.eu/produkt/detail/963/reflexologie-pro-zacatecniky

   115,00 Kč

   Úsvit kouzelníků

   Úsvit kouzelníků je publikace, která své čtenáře zavádí na hranice myšlení. Kniha i přesto, že je čtivá, tak se doporučuje jen čtenářům se zájmem o hloubku lidského myšlení. Knihu si můžete objednat (i u nás) na e-shopu: eshop.librix.eu/produkt/detail/1072/usvit-kouzelniku

   202,00 Kč

   E-kniha: Dotek smrti anebo cesta na onen svět

   Smrt je něco, s čím většina lidí do budoucna nechce v žádném případě počítat - neustále se lidé v dějinách světa snaží smrt obcházet a chránit si své pevné zdraví za jakoukoliv cenu. Šílení "vědátoři" vyhledávají kontroverzní metody, jak obelstít smrt, profesionální sportovci se zase snaží snížit své tělesné funkce, aby si zvýšili výkon a prodloužili svůj život. Je to však naprosto marné - smrt nelze obelstít ani takovým způsobem, jak se snažil Pandrhola v jedné československé pohádce.Smrt jako taková má dle lidí vždy zůstávat v pozadí každého lidského bytí, ale tak tomu ve skutečnosti není. Smrt je naší součástí a bez kmotřičky smrti by ani nebyla možnost dalšího života. Nikdy totiž nemůžeme odhadnout to, kdy se nás smrt dotkne. Smrt je nevyzpytatelná a chodí si pro naše duše dle svého anebo vyššího uvážení. Nic totiž není náhoda - ani vražda, nehoda anebo přirozená smrt. Vše je součástí velkého soukolí a náš životní konec je nám předurčen. O tom se přesvědčila celá řada lidí a dokonce i já v době, když jsem prožíval svou druhou klinickou smrt, tak jsem uslyšel hlas, který mi říkal: "Tvůj čas ještě nepřišel, sám si osobně pro Tebe brzy přijdu, ale teď to rozhodně není." Následně na to jsem se probral na zemi po těžké autonehodě. Těžce jsem dýchal a nemohl se vzpamatovat ze svého prožitku. Do dnešní doby si tento zajímavý zážitek nemohu rozumově zdůvodnit a ani nikdo jiný na to nemůže zdravě odpovědět. Hloupí lidé se jen pousmějí a jiným zůstává rozum stát.

   150,00 Kč

   Dotek smrti anebo cesta na onen svět

   Smrt je něco, s čím většina lidí do budoucna nechce v žádném případě počítat - neustále se lidé v dějinách světa snaží smrt obcházet a chránit si své pevné zdraví za jakoukoliv cenu. Šílení "vědátoři" vyhledávají kontroverzní metody, jak obelstít smrt, profesionální sportovci se zase snaží snížit své tělesné funkce, aby si zvýšili výkon a prodloužili svůj život. Je to však naprosto marné - smrt nelze obelstít ani takovým způsobem, jak se snažil Pandrhola v jedné československé pohádce.Smrt jako taková má dle lidí vždy zůstávat v pozadí každého lidského bytí, ale tak tomu ve skutečnosti není. Smrt je naší součástí a bez kmotřičky smrti by ani nebyla možnost dalšího života. Nikdy totiž nemůžeme odhadnout to, kdy se nás smrt dotkne. Smrt je nevyzpytatelná a chodí si pro naše duše dle svého anebo vyššího uvážení. Nic totiž není náhoda - ani vražda, nehoda anebo přirozená smrt. Vše je součástí velkého soukolí a náš životní konec je nám předurčen. O tom se přesvědčila celá řada lidí a dokonce i já v době, když jsem prožíval svou druhou klinickou smrt, tak jsem uslyšel hlas, který mi říkal: "Tvůj čas ještě nepřišel, sám si osobně pro Tebe brzy přijdu, ale teď to rozhodně není." Následně na to jsem se probral na zemi po těžké autonehodě. Těžce jsem dýchal a nemohl se vzpamatovat ze svého prožitku. Do dnešní doby si tento zajímavý zážitek nemohu rozumově zdůvodnit a ani nikdo jiný na to nemůže zdravě odpovědět. Hloupí lidé se jen pousmějí a jiným zůstává rozum stát.

   250,00 Kč