Garance

Co je to Garance? Jedná se o speciální projekt naší firmy, který je otevřený pro školy, instituce anebo jiné spolenčnosti. Díky našemu programu "Garance" Vám nabízíme řadu výhod, které se vztahují na bezpečnosti a zdravotnictví. Naše firma poskytuje školám, institucím anebo i firmám zdravotnickou garanci.

Díky programu Garance Vám nabízíme možnost získat výhodné slevy za nákup zdravotnického vybavení pro Vaší firmu či školu. Zajistíme Vám výhodné dokupování a plnění lékárniček, které i vybavíme dle potřeby a možnosti. Pro základní školy zajistíme na školy v přírodě anebo na hory speciální zdravotnické batohy - pro jakýkoliv případ.


Zdravotnická asistence

Naše společnost již řadu let poskytuje zdravotnickou asistenci jak firmám, institucím, tak i školám. Nabízíme Vám jednak garanci v rámci kompletního vybavení lékárniček, vytvoření/přepracování tramatologického plánu anebo i zajištění zdravotnické asistence na firemní večírek, školu v přírodě či jiný pobyt. Na Vaší akci zajistíme profesionálního zdravotnického záchranáře s kompletním vybavením, případně i osobním, označeným vozidlem s majákem, pro převoz do zdravotnického zařízení. Cena zdravotnického záchranáře pro akci je 200 Kč/hodinu, zdravotnický záchranář v kombinaci s vozidlem je 450 Kč/hodinu a dopravné si počítáme na 20 Kč/km. Spotřebovaný materiál se platí zvláště, dle ceny našeho e-shopu.


Sdílení prostoru pro začínající podnikatele

Začínáte podnikat? A nevíte, kde by bylo dobré začít? Jste malá firma anebo začínající jednotlivec? Pokud hledáte vhodné a zařízené prostory proto, jak nastartovat svou kariéru, tak neváhejte napište nám, rádi vám pomůžeme.

Prostor lze využít, jako učebnu, přednáškové prostory, případně jako ordinaci nutričního poradce anebo jen jako kancelářské místo.

Pronájem je rozdělen na jednorázové využití 1 až 8 hodin anebo na pravidelné využívání 1 až 7x týdně. V rámci pronájmu můžete využívat vybavení prostor - projektor, masážní lehátko, catering, hygienu apod.

Mám zájem o sdílení prostoru k podnikání